Putin w Budapeszcie?

Wiadomość dnia – za dziennikiem Népszava media węgierskie informują dziś, że na początku marca do Budapesztu ma przyjechać Putin. Oczywiście przy wizycie tak wysokiego szczebla należy się spodziewać podpisania jakichś ciekawych umów. Czym zatem duet Orban – Putin przebije swe dotychczasowe projekty?

Jeżeli informacja okaże się prawdą, to należy również przy okazji tej wizyty spodziewać się protestów społecznych, które mogą być organizowane nie tylko przez dotychczas protestującą lewą stronę, ale również przez te środowiska prawicowe, które nie czują się komfortowo pod rękę z Rosją.

Pikanterii dodaje wizycie fakt, że ma się ona odbyć zaraz po zapowiadanej na luty wizycie kanclerz Niemiec Angeli Merkel w Budapeszcie.

Update: oficjalnie potwierdzono, że wizyta ma się odbyć 17 lutego.

3 thoughts on “Putin w Budapeszcie?

  1. To prawda czy nieprawda ??? bo z Pani artykułu to nie wynika cyt :” Jeżeli informacja okaże się prawdą, to należy się….itd ” , a jeżeli okaże się nieprawdą to co ?? a już pani pisze o pikanterii ( chyba że to taki węgierski paprykowy wątek )
    pozdrawiam

  2. Prasa powoływała się na wiadomość z Nepszava. Następnego dnia biuro prasowe premiera potwierdziło, że czynione są ustalenia odnośnie wizyty Putina (nie podano jeszcze dokładnej daty).

  3. Z tego co dzisiaj slyszalem to adminstracja kremla nic o wizycie Putina w Budapeszcie nie wie. Znowu Putin ich do wiatru wystawil.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s