Zapowiedzi 16.10.2014

18 paźdz.: Journey to the End of the Night – nocna przygoda w Budapeszcie, rodzaj gry miejskiej – musisz dotrzeć do celu jak najszybciej zaliczając po drodze kolejne punkty wyścigu. Tylko dla dorosłych! Zasady gry tutaj.

18 paźdz.: Mistrz i Małgorzata w Vígszínház, godz. 19.00

18 paźdz.: Folk-Rock-Maraton w Dürer Kert, wystąpi m.in. Dalriada

18 paźdz.: Edda w Barba Negra

18-19 paźdz.: Országos Kisállat És Növényvásár – giełda roślin i małych zwierzątek w Petőfi Csarnok, papugi, kanarki, świnki morskie, chomiki, rybki i wiele innych. Na nowych właścicieli czekają bezdomne psy i koty.

19 paźdz.: Antik PLACC – giełda antyków w Wielorybie, ma się odbywać od teraz w każdą niedzielę. Retro, sztuka użytkowa, antyki, pomysły na ciekawą aranżację wnętrz. Jeśli macie w domu jakieś stare przedmioty i chcecie poznać ich wartość – na miejscu również bezpłatna wycena. Update: od 18 stycznia 2015 w AnKert (VI dzielnica, Paulay Ede u. 33)

19 paźdz.: spotkanie z pisarką Joanną Bator w kawiarnio-księgarni Gdańsk, godz. 16.30-17.00

22 paźdz.-2 list.: Balaton na jesień, znajdziecie tu mnóstwo propozycji na najbliższe dni (po lewej stronie możliwość wyszukiwania wg. miejscowości i rodzaju programów).

23-26 paźdz.: Csabai Kolbászfesztivál – tradycyjne węgierskie kiełbasy w Békéscsaba, wielki festyn z konkursem, zgłaszają się zespoły z całego kraju, rodziny, znajomi, koledzy z pracy, przygotowano programy dla dzieci, strona dostępna również w jęz. ang.

23 paźdz.: święto narodowe – obchody rocznicy Października 1956, szczegółowy program tutaj.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s